Региональная сеть Сайт РУОСиТ УМК Виртуальный музей ДЮСШ
http://dyssh.schoolnet.by/

 

Главный адрес электронной почты! ;)
Змест
Внешние ссылки

Інфарматызацыя

Детский правовой сайт
УО Миноблисполкома
ГИАЦ МО РБ
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
Дзержинская районная библиотека
StopSpice
101 інфармуе
adu.by
Официальный сайт Президента РБ
Дзяржынскі СПЦ
Горячая линия
Не будзь залежным

 

 

Могилевский институт МВД Республики Беларусь

Год малой родины
8-017-202-04-01, 8-029-899-04-01(МТС)
Канікулы ў школе

План выхаваўчай работы на зімовых канікулах

2019/2020 навучальнага года

 

Дата

Назва мерапрыемства

Удзельнікі

Час правядзення

Адказны педагог

26.12

Спартыўныя гульні

1-5 класы

9.00-10.30

Ляўковіч У.Л.

Майстар-клас па маляванню

1-11 класы

11.00-12.00

Валента І.М.

Навагодні ранішнік “Весела, весела сустрэнем Новы год”

Выхаванцы дзіцячага сада

11.00-12.00

Дзяменьцева А.І.

“Што? Дзе? Калі?”

6-11 класы

12.30-13.30

Савосіна А.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Мастацкая апрацоўка драўніны”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

14.50-16.40

Гаўрыловіч І.М.

Наведванне казкі на льду “Папялушка” (Чыжоўка-Арэна)

5-11 класы

17.00-22.00

Дашукевіч А.М.

27.12

Навагодняе свята “А у нас Новы год!”

1-5 класы

10.00-11.00

Быкоўская Н.Ч.

Віктарына “75 год Вялікай Перамозе”

9-11 класы

11.00-12.00

Ярмоленка В.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Карысны кірмаш”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

14.00-15.40

Дзяменцьева А.І.

Літаратурная гасцёўня “Зімовая пара”

1-6 класы

15.00-16.00

Ляўковіч Л.М.

Дабрачынная акцыя “Цуды на Раство”

7-11 класы

15.00-17.00

Рублеўская Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Турыст”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

16.00-17.40

Ляўковіч У.Л.

28.12

Аб’яднанне па інтарэсах “Агульная фізічная падрыхтоўка”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

10.00-11.40

Ляўковіч У.Л.

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэхнічнае мадэліраванне”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

10.45-12.25

Кулікоўскі В.А.

Псіхалагічная гутарка “Мой жыццёвы шлях”

5-11 класы

12.30-13.30

Дашукевіч А.М.

30.12

Лыжны паход па мясцінах малой радзімы

7-11 класы

9.00-11.00

Ляўковіч У.Л.

Віртуальнае падарожжа “У свеце казак”

1-6 класы

11.00-12.30

Якаўлева Л.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Я-мастак”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

12.50-14.40

Валента І.М.

Навагодні маскарад “У снежным царстве”

6-11 класы

15.00-17.00

Анпілогава В.В.

Рублеўская Д.Д.

31.12

Шахматна-шашачны турнір

1-5 класы

9.00-10.00

Ляўковіч У.Л.

Дабрачынная акцыя “Павіншуем ветэранаў”

1-11 класы

10.00-12.00

Рублеўская Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Выпальванне па драўніне”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

13.50-15.40

Гаўрыловіч І.М.

03.01

IT-марафон “Камп’ютэр. Сучаснасць. Інтэрнэт”

6-11 класы

9.00-11.00

Ярмоленка В.С.

Музейны брэйн-рынг

5-9 класы

12.00-13.00

Анпілогава В.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Карысны кірмаш”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

14.00-15.40

Дзяменцьева А.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Турыст”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

16.00-17.40

Ляўковіч У.Л.

04.01

Аб’яднанне па інтарэсах “Агульная фізічная падрыхтоўка”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

10.00-11.40

Ляўковіч У.Л.

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэхнічнае мадэліраванне”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

10.45-12.25

Кулікоўскі В.А.

Паседжанне клуба для падлеткаў “Бяседа”

8-11 класы

13.00-14.00

Дашукевіч А.М.

06.01

Турнір знаўцаў прыроды

1-5 класы

9.00-10.00

Якаўлева Л.М.

Геаграфічная віктарына “Свет вакол нас”

6-11 класы

11.00-12.00

Грынкевіч Н.А.

Інтэрактыўная лабараторыя “Інавацыі робататэхнікі”

3-5 класы

12.00-13.00

Ярмоленка В.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Я-мастак”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

14.50-16.40

Валента І.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Турыст”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

16.00-17.40

Ляўковіч У.Л.

08.01

Вясёлыя старты

1-5 класы

9.00-10.00

Ляўковіч У.Л.

Школа валанцёраў

6-11 класы

10.30-12.00

Рублеўская Д.Д.

Гадзіна карысных спраў

5-8 класы

13.00-14.00

Гаўрыловіч І.М.

Віктарына мовазнаўцаў

9-11 класы

14.30-15.30

Южык Р.Л.

Аб’яднанне па інтарэсах “Турыст”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

16.00-17.40

Ляўковіч У.Л.

09.01

Інтэрактыўная гульня “Па старонках роднага краю”

1-5 класы

10.00-11.00

Адуцкевіч І.В.

Гульня-падарожжа “Ведаем французскую”

6-11 класы

12.00-13.00

Рублеўская Д.Д.

Аб’яднанне па інтарэсах “Мастацкая апрацоўка драўніны”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

14.50-16.40

Гаўрыловіч І.М.

Брэйн-рынг “Прававы веснік”

9-11 класы

15.00-16.00

Дашукевіч А.М.

10.01

Гуляем у настольны тэніс

1-11 класы

9.30-10.30

Ляўковіч У.Л.

Развіваючая гульня “Падарожжа па свеце гісторыі”

5-11 класы

11.00-12.00

Ярмоленка В.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “Карысны кірмаш”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

14.00-15.40

Дзяменцьева А.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Турыст”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

16.00-17.40

Ляўковіч У.Л.

11.01

Аб’яднанне па інтарэсах “Агульная фізічная падрыхтоўка”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

10.00-11.40

Ляўковіч У.Л.

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэхнічнае мадэліраванне”

Удзельнікі

аб’яднання па інтарэсах

10.45-12.25

Кулікоўскі В.А.

Псіхалагічная гасцёўня “Мой унутраны свет”

1-5 класы

13.00-14.00

Дашукевіч А.М.

 

План работы аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем дзяцей “Сонейка”

з 26.12.2019 па 04.01.2019

 

Дзень

Мерапрыемства

Час

Адказны

Чацвер

26.12

“Падарожжа ў мінулае”

1. Лінейка “Наперад у мінулае”

2. Хвілінка здароўя “Здароўе у нашых руках”

3. Гульнявая праграма “Сівая даўніна”

4. КТС “Цацкі нашых продкаў”

5. Эстафета “Юныя алімпійцы”

6. Хвілінка бяспекі “Азбука бяспекі”

9.00-9.15

9.55-10.00

 

10.00-11.00

 

11.00-12.00

12.00-13.00

15.50-16.00

Выхавальнікі:

Быкоўская Н.Ч.

Якаўлева Л.М.

Савосіна А.М.

Кураш Т.Л.

Пятніца

27.12

“Падарожжа ў казачныя краіны”

1. Лінейка “Крочым у казку”

2. Хвілінка здароўя “Свежае паветра - наш галоўны сябар”

3. Брэйн-рынг “У свеце казак”

4. Гульня-квест “Час чараўнікоў”

5. Гульні на свежым паветры

6. Хвілінка бяспекі “Бяспека ў зімні час”

9.00-9.15

 

9.55-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

15.50-16.00

Выхавальнікі:

Іванова С.А.

Южык Р.Л.

Саковіч В.М.

Кураш Т.Л.

Субота

28.12

“Падарожжа па малой радзіме”

1. Лінейка “Мой родны кут…”

2. Хвілінка здароўя “Карысны адпачынак”

3. Шпацыр па роднаму мястэчку

4. Турнір юных краязнаўцаў

5. “Вясёлыя зімовыя старты”

6. Хвілінка бяспекі “Парады пажарнага”

9.00-9.15

 

9.55-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

15.50-16.00

Выхавальнікі:

Адуцкевіч І.В.

Ляўковіч Л.М.

Рублеўская Д.Д.

Анпілогава В.В.

Панядзелак

30.12

“Падарожжа ў космас”

 

1. Лінейка “Касмічная адысея”

2. Хвілінка здароўя “Ежа і наша самаадучванне”

3. Творчая майстэрня “Наш касмічны карабль”

4. Прагляд мультфільмаў пра космас

5. Касмічная эстафета

6. Хвілінка бяспекі “Электрычнасць – сябар і вораг”

9.00-9.15

9.55-10.00

 

 

10.00-11.00

11.00-12.00

 

12.00-13.00

15.50-16.00

Выхавальнікі:

Быкоўская Н.Ч.

Якаўлева Л.М.

Савосіна А.М.

Кураш Т.Л.

Пятніца

03.01

“Падарожжа па краінах свету”

1. Лінейка “Рыхтуемся да падарожжа”

2. Хвілінка здароўя “Раніца пачынаецца з зарадкі”

3. Віктарына “Што гэта за краіна?”

4. Музычная гульня “Песні народаў свету”

5. Гадзіна спорту “Спартыўныя гульні замежжа”

6. Хвілінка бяспекі “Флікер у цёмны час – ратуе нас”

9.00-9.15

 

9.55-10.00

 

10.00-11.00

 

11.00-12.00

 

12.00-13.00

 

15.50-16.00

Выхавальнікі:

Іванова С.А.

Южык Р.Л.

Саковіч В.М.

Кураш Т.Л.

Субота

04.01

“Падарожжа ў будучыню”

1. Лінейка “Час будучыні”

2. Хвілінка здароўя “Што карысна, а што шкодна?”

3. Віртуальнае падарожжа “Тэхналогіі будучыні”

4. Інтэлектуальная гульня “Фільмы пра будучыню”

5. Гульні на свежым паветры

6. Хвілінка бяспекі “Лёд – не месца для прыгод”

9.00-9.15

9.55-10.00

 

10.00-11.00

 

11.00-12.00

 

12.00-13.00

15.50-16.00

Выхавальнікі:

Адуцкевіч І.В.

Ляўковіч Л.М.

Рублеўская Д.Д.

Анпілогава В.В.

 


.: Пошук :.
.: :.

Государственные символы
Республики Беларусь

Наши новости

Удзельнік абласнога навагодняга свята - Дашукевіч Іван

28 снежня 2019 года навучэнец 8 класа Дашукевіч Іван прыняў удзел ў дабрачынным навагоднім свяце ў Барысаве. Ваня быў адным з&n...


Ва ўстанове прайшлі Навагоднія елкі!

Новы год! Колькі гадоў нам ні было, чым бы мы не займаліся - набліжэнне гэтага выдатнага свята прымушае нас думаць пра нешта цу...


Раённае навагодняе свята

26 снежня лепшыя навучэнцы ўстановы сталі ўдзельнікамі цудоўнага навагодняга свята, якое адбылося ў Дзяржынскім гарадскім доме ...


Дзень гімнаста

У рамках правядзення абласной акцыі "Міншчына спартыўная" цэнтральнай падзеяй шостага школьнага дня 21 снежня ў дзярж...


Сустрэча навучэнцаў з начальнікам АДАІ

12 снежня 2019 года адбылася сустрэча навучэнцаў установы з начальнікам АДАІ Дзяржынскага РАУС Гардзевічам Андрэем Леанідавічам...


Субота ў школе

Шосты школьны дзень для навучэнцаў установы гэта цудоўная магчымасць атрымаць пазітыўныя эмоцыі, карысныя веды і добры настрой....


Месячнік пажарнай бяспекі

На тэрыторыі Дзяржынскага раёна ў мэтах павышэння ўзроўню бяспекі насельніцтва, актывізацыі пажарна-прафілактычнай работы ў пер...


Весці шостага школьнага дня 30 лістапада

Апошняя субота восені прайшла весела і з карысцю. У фармаце акцыі "Міншчына спартыўная" для старэйшых вучняў пра...


Сусветны дзень барацьбы са СНІДам-2019

1 снежня - Сусветны дзень барацьбы са СНІДам. Гэты дзень набыў статус штогадовай падзеі ў большасці краін свету і дэманст...


Агульнашкольны бацькоўскі сход «Падлетак і закон»

26 лістапада ва ўстанове прайшоў агульнашкольны бацькоўскі сход на тэму: «Падлетак і закон: тэрыторыя бацькоўскай адказна...


.:Надвор'е :.
Яндекс.Погода

© 2002-2019 SCHOOLNET.BY

Всё нужное - просто, всё сложное - не нужно